×
Ürünler Sepete Eklendi
GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR..
Kadın 925 Ayar Gümüş Kalpli Kuğu Kolye

Kuğunun asaleti ile şıklığınıza şıklık katın. Siyah zirkon taşlar ile tasarlanmış olan gümüş kalpli kuğu kolye, 925 ayar gümüş kullanılarak imal edilmiştir. Kolyeye rengini vermek amacı ile ürün üzerinde rose kaplama uygulanmıştır. Mai Silver olarak ürünlerimizde uzun ömürlü malzemeler kullanmaktayız. Bu nedenle üretilen tüm aksesuarlar suya ve kararmaya dayanıklıdır. Almış olduğunuz kolye ile parfüm temas etmediği sürece herhangi bir kararma söz konusu olmamaktadır. Satın aldığınız takdirde gümüş kalpli kuğu kolyenin gönderimi bir hediye paketi ile sağlanmaktadır. Mai Silver web sitemiz üzerinden diğer 925 ayar gümüş kolye ve aksesuar çeşitlerine de göz atabilirsiniz. 

Kadın 925 Ayar Gümüş Kar Tanesi Kolye


Kar tanesinin zarifliği ile stilinizi tamamlayın. 925 ayar gümüş kullanılarak imal edilen gümüş kar tanesi kolyenin son dokunuşu beyaz renkli parlak taşlar kullanılarak yapılmıştır. Kolyeyi renklendirmek amacı ile üzerine rose kaplama uygulanmıştır. Mai Silver kalite güvencesi ile üretilen gümüş aksesuarlarda kullanım ömrü önem verilen noktalar arasındadır. Buna bağlı olarak satın almış olduğunuz hiçbir aksesuar parfüm değmediği sürece kararma yapmamaktadır. Satın aldığınız takdirde gümüş kar tanesi kolye bir hediye paketi ile birlikte gönderilmektedir. Web sitemiz üzerinden diğer 925 ayar gümüş kar tanesi kolye modellerine göz atabilir, stilinizi konuşturacak aksesuarlar ile her günün parlayan yıldızı siz olabilirsiniz.


Kadın 925 Ayar Gümüş Nazar Göz Kolye


Zamansız tasarımlar ile ışıltınızı ortaya çıkarmanın zamanı. Gümüş nazar göz kolye, 925 ayar gümüş malzeme kullanılarak üretilmiştir. Kolye tasarımında uyumu yakalayarak göz alıcı bir görüntü ortaya çıkarmak amacı ile mavi ve beyaz renkli parıldayan taşlar kullanılmıştır. Kolye üzerinde kullanan taşlarda düşme ve kırılma olmaz. Bunun yanı sıra gümüş nazar kolye parfüm ile temas etmediği sürece kararma yapmamaktadır. Ürüne rengini vermek amacı ile rose kaplama yapılmıştır. Satın almanız halinde gümüş nazar göz kolye bir hediye paketi ile birlikte gönderilmektedir. Mai Silver güvencesinde 925 ayar gümüş takı alışverişleriniz için web sitemizi ziyaret edebilir, tarzınızı yansıtabilirsiniz.
Kadın 925 Ayar Gümüş Kalpli Ayyıldız Kolye

Kalpli ayyıldız kolye ile parıldayın. Mai Silver tarafından üretimi yapılan gümüş kalpli ayyıldız kolye 925 ayar gümüş malzemeden imal edilmiştir. Ürünü renklendirebilmek amacı ile gümüş üzerinde rose kaplama uygulanmıştır. Kolye kalp kısmında beyaz, bayrak kısmında ise mor renkli taşlar ile tasarlanmıştır. Kolye üzerindeki taşlarda herhangi bir kırılma ya da düşme problemi yaşanmamaktadır. Aynı zamanda Mai Silver tarafından satışa sunulan aksesuarlar parfüm ile temas etmediği sürece kararma yapmamaktadır. Gümüş kalpli ayyıldız kolye için sipariş oluşturmanız halinde ürünün gönderimi bir hediye paketi ile birlikte yapılır. 925 ayar gümüş takı modelleri için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Kadın 925 Ayar Gümüş Kalpli Yunus Kolye

Sevginin simgesi kalpli yunus kolye ile sevdiklerinizi mutlu edin. Gümüş kalpli yunus kolye 925 ayar gümüş kullanılarak üretilmiştir. Kolyeyi renklendirebilmek adına rose kaplama uygulaması yapılmıştır. Mai Silver güvencesi ile satışa sunulmuş olan hiçbir aksesuar parfüm ile temas etmediği sürece kararma yapmamaktadır. Kolye tasarımında kalpli yunus üzerinde beyaz renkli zirkon taşlar kullanılmıştır. Tasarımda kullanılan taşlarda düşme ya da kırılma problemleri yaşanmamaktadır. Sipariş vermeniz halinde kalpli yunus kolye bir hediye paketi ile birlikte gönderilmektedir. Mai Silver kalitesiyle üretilmiş diğer 925 ayar gümüş takı çeşitlerine web sitemiz üzerinden erişim sağlayabilmeniz mümkündür. Stilinizin parıldamasını sağlayacak aksesuarlara göz atabilirsiniz

10.02.2023
Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap