×
Ürünler Sepete Eklendi
GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR..

GÜMÜŞ AYYILDIZ KOLYE
 

Işıldamaktan vazgeçemeyen kadınlar için tasarlandı. Gümüş ayyıldız kolye, 925 ayar gümüş kullanılarak imal edilmiştir. Şıklığı sağlayabilmek adına kolye üzerinde beyaz renkli parlak taşlar kullanılmıştır. Ayyıldız kolyeni renklendirilebilmesi amacı ile gümüş malzemenin üzerine rose kaplama uygulanmıştır. Ürünlerimiz parfüm ile temas etmediği müddetçe kararma yapmamaktadır. Bunun yanı sıra kolye üzerinde kullanışmış olan taşlarda düşme ya da kırılma problemi olmamaktadır. Gümüş Ayyıldız kolye satın almanız durumunda yanında bir hediye paketi ile birlikte gönderilmektedir. Mai Silver güvencesi ile üretilen 925 ayar gümüş kolye modellerine web sitemiz üzerinden göz atabilir, tarzınızı yansıtan kaliteli aksesuar seçenekleri arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz.GÜMÜŞ 4'LÜ KELEBEK KOLYEZarafetin asil dokunuşu kelebeklerde gizli! Gümüş 4’lü kelebek kolye üretiminde 925 ayar gümüş malzeme kullanılmıştır. Ürün tasarımında bulunan kelebekler üzerinde silver parlak taşlara yer verilmiştir. Aynı zamanda ürünün renklendirilmesi amacı ile rose kaplama işlemi uygulanmıştır. Mai Silver güvencesi ile üretilen ürünler üzerlerine parfüm değmediği sürece kararma yapmamaktadır. Bunun yanı sıra ürün üzerinde kullanılmış olan taşlarda düşme ya da kırılma gibi problemler de yaşanmamaktadır. Gümüş 4’lü kelebek kolye için sipariş oluşturmanız halinde ürün sizlere bir hediye paketi ile birlikte gönderilmektedir. Mai’nin şans getireceği 925 ayar gümüş aksesuar seçeneklerine göz atmak için web sitemizi inceleyebilirsiniz.GÜMÜŞ OK SONSUZUK KOLYE

Sonsuz aşkı bulanlara özel olarak tasarlandı. Gümüş ok sonsuzluk kolye, Mai Silver güvencesinde 925 ayar gümüş malzeme kullanılarak imal edilmiştir. Ürün üzerinde renklendirmek amacı ile rose kaplama uygulaması işlemi kullanılmıştır. Üstüne parfüm sıkılmadığı sürece gümüş ok sonsuzluk kolye üzerinde herhangi bir kararma problemi söz konusu olmamaktadır. Kolye tasarımında sonsuzluk ve ok işaretleri üzerinde silver renkli parlak taşlar kullanılmıştır. Tasarımda kullanılmış olan taşlar konusunda düşme ya da kırılma problemleri yaşanmaz. Mai Silver kalitesi ile üretimi yapılan diğer 925 ayar takı seçeneklerine web sitemiz üzerinden göz atabilir, şıklığınıza şıklık katacak modellerimiz ile tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.
GÜMÜŞ AY MELEK KOLYE
Girdiğiniz her ortamda gözleri kamaştırın! Gümüş ay melek kolye yapımında 925 ayar gümüş kullanılmıştır. Üretimde kullanılan gümüş malzeme üzerinde renklendirmek amacı ile rose kaplama uygulaması bulunmaktadır. Mai Silver güvencesi ile üretilen ürünlerde uzun kullanım ömrü ve mutlak müşteri memnuniyeti esastır. Kolye üzerine parfüm değdirmediğiniz sürece kesinlikle kararma problemi yaşanmamaktadır. Kolye tasarımındaki ay üzerinde beyaz renkli parlak taşlar kullanılmıştır. Kullanılan bu taşlarda kırılma ya da düşme gibi problemler yaşanmamaktadır. Sipariş etmeniz durumunda kolye sizlere bir hediye paketi ile birlikte gönderilir. Kararma yapmayan 925 ayar gümüş aksesuar modelleri için web sitemizi ziyaret edebilir, tarzınızı tamamlayabilirsiniz.

GÜMÜŞ MELEK KOLYE

Sonsuz masumiyetin ve sadeliğin temsili! Gümüş melek kolye yapımında 925 ayar gümüş malzeme kullanılmıştır. Kolyeye rengini vermek amacı ile rose kaplama uygulaması kullanılmıştır. Tek bir melekten oluşan kolye tasarımında beyaz renkli parlayan taşlara yer verilmiştir. Tasarımda kullanılan taşlarda herhangi bir şekilde düşme ya da kırılma problemi söz konusu olmamaktadır. Bunun yanı sıra parfüm ile temas etmediği sürece kolyede kesinlikle kararma problemi yaşanmamaktadır. Gümüş melek kolye sipariş ettiğiniz takdirde bir hediye paketi ile birlikte sizlere teslim edilecektir. Mai Silver güvencesindeki 925 ayar gümüş takı modellerine göz atmak için web sitemizi ziyaret edebilir, şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.


14.02.2023
Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap