×
Ürünler Sepete Eklendi
GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR..Gümüş Yusufçuk Nazar Kalp Kolye

Rose kaplama kadın 925 ayar gümüş yusufçuk nazar kalp kolye, takı ve mücevheri değerli kılan 925 ayar gümüşten imal edilmektedir. Parlaklığı ve kalitesi tamamen özel tasarım olduğunu hissettiren kolye, yusufçuk, nazar boncuğu ve kalp figürünün benzersiz uyumu ile stilinizi ön plana çıkarmayı başarmaktadır.
Takı kategorisinde yer alan kolyeler, kombinlerin ayrılmaz bir parçası olarak en sık tercih edilen aksesuarlardır. Modasını asla kaybetmeyen yusufçuk, nazar boncuğu ve kalp figürü her dönem popüler tercihler arasında yer alır. Boynunuzda zarif ve estetik tasarımı ile dikkat çeken kadın 925 ayar gümüş yusufçuk nazar kalp kolye, beyaz parlak taşları ve rose kaplama olan ince tasarımlı zinciri ile özel gün ve davetlerde tüm dikkatleri kendi üstünüze çekebilirsiniz.Gümüş Kanat Kral Tacı Kolye

Özel tasarım kadın 925 ayar gümüş kanat kral tacı kolye, gümüşün zarif ve estetik tasarımından hoşlananlar için ideal bir seçenek olabilir. Stiline ufak dokunuşlar ile yaratıcılık kazandırmak isteyenler için kanat ve kral tacı figürünün benzersiz birleşimini tercih edebilirler. Kadın aksesuarları arasında özel bir yeri bulunan kolyeler, birbirinden farklı figürler ve parlak taşlar ile uyum yakalayabilir.
İnce zincirlerin dökümlü olarak yer aldığı kolye uçları, kolye tasarımının önemli detaylarıdır. Popülerliğini kaybetmeyen kral tacı figür tasarımı ile kanadın simgelediği masumiyetin benzersiz uyumu, stilinizin tamamlayıcı parçası olarak kombinlerinizde yerini alabilir. Özel gün ve davetlerde kombininize ışıltı katacak beyaz taşları ve boynunuza dökülen kanatların benzersiz görünümüne kadın 925 ayar gümüş kanat kral tacı kolye ile sahip olabilirsiniz.
Gümüş Yılan Kolye

Dikkat çekici ve farklı tarza sahip kişilerin beğenisini kazanan kadın 925 ayar gümüş yılan kolye; şifayı, ölümsüzlüğü ve iyi şansı temsil etmektedir. Mitolojide güçlü anlama sahip gümüş yılan kolye, 925 ayar gümüşten aldığı kalite ve estetik duruş ile kadınların en beğendiği aksesuar figürleri arasında yer almaktadır.
Yılan figürlü kolye, günlük yaşamınızda ve özel davetlerde severek kullanabileceğiniz ayrıcalıklı bir modeldir. Gösterişli ve estetik tasarımı ile dikkat çeken gümüş yılan kolye, yılan figürünü süsleyen beyaz taşları ve boynunuzda zarafeti simgeleyen ince tasarımı ile oldukça göz kamaştırıcıdır. Özel detaylar ile zenginleştirilen kadın 925 ayar gümüş yılan kolye, kararma ve solma yapmayan özelliği ile uzun süreli kullanım avantajını sizlere sunmaktadır.
Gümüş Şimşek Kolye
Klasik ve şık stilden şaşmayan kadınların severek tercih ettiği kadın 925 ayar gümüş şimşek kolye, beyaz parlak taşlar ile süslenmiş bulut ve şimşek figürünün benzersiz uyumunu gözler önüne sermektedir.
Özel günlerinizi ve kutlamalarınızı şık detaylarla taçlandıran gümüş şimşek kolye, gösterişli stilinizi tamamlayabilen özgün bir tasarımdır. Tamamen rose kaplama olan şimşek kolye, gümüşten ilham aldığı zarif tasarımı ile hem kendinizi hem de sevdiklerinizi şımartmaktadır.
Gümüş bileklik ve gümüş küpe modelleri ile birlikte estetik bir uyum yakalayabileceğiniz gümüş şimşek kolye, eski çağlardan beri inanılan güç ve kudret anlamını sembolize etmektedir. Cesur, güçlü ve gösterişli olduğunuzu kadın 925 ayar gümüş şimşek kolye ile ifade edebilir, stilinizi bu model ile tamamlayarak tüm gözleri üzerinize toplayabilirsiniz.Gümüş Kalp Sonsuzluk Kolye
Kombinleri tamamlamak için tercih edilen en değerli aksesuarlar arasında yer alan kadın 925 ayar gümüş kalp sonsuzluk kolye, aşkı ve sonsuzluğu bir arada simgeleyen güçlü anlamı ile tüm kadınların gözdesi olmayı başarmaktadır.
Tamamen saf gümüşten üretilen gümüş kalp sonsuzluk kolye modeli, estetik ve zarif tasarımı ile severek tercih edilmektedir. Doğu inancında kadın ve erkek arasındaki mükemmel uyum ve düalizmi temsil eden sonsuzluk figürü, saf aşkı temsil eden kalp figürü ile birleşince, eşiniz veya sevgiliniz için en ideal hediye seçeneği olarak karşınıza çıkmaktadır.
Yaşamınızda önemli bir yeri ve değeri bulunan kişileri özel hissettirmek için kadın 925 ayar gümüş kalp sonsuzluk kolye hediye edebilir, bu kişilere duyduğunuz bağlılığı kalp ve sonsuzluk figürünün ifade ettiği derin anlam ile sembolize edebilirsiniz.


16.03.2023
Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap