×
Ürünler Sepete Eklendi
GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR..

Gümüş kolye bakımı, sadece kolyenizin görünümünü yenilemekle kalmaz aynı zamanda kullanım süresinide uzatır. Bu yazıda, gümüş kolyenizin bakımını nasıl yapacağınızı öğreneceksiniz.

1. Kolyenizi belli aralıklarla temizletin

Gümüş kolyeniz zamanla oksitlenebilir ve matlaşabilir. Bu nedenle, kolyenizi temizletmek,onun parlamasını ve ışıltısını geri kazanmanın en iyi yoludur. Kolyelerinizi gümüşcülere belli aralıklarla yenileme işlemi yaptırabilirsiniz gümüşleriniz ilk halini alır.

2.Evde gümüşlerin bakımı

Gümüş temizleme ve parlatma bezleri satılmaktadır bu bezler gümüş parlatmak için en uygun seçeneklerdir.Gümüş takılarınızı nazikce silerseniz temiz ve parlak olur

3. Saklama Koşullarına Dikkat Edin

Gümüş kolyenizi saklamak için doğru yer seçimi, onun görünümünü ve kullanım süresini korumak açısından önemlidir. Kolyenizi sık sık kullanıyor olsanız bile, uzun süreli saklama gerektiğinde kutusu ya da bir kılıf içinde saklamanız en iyisidir. Bu onun oksitlenmesini diğer kirleticilerden korunmasını sağlayacaktır.

4. Kimyasallardan Uzak Tutun

Gümüş kolyenizi temizlerken, kesinlikle gümüş cilası kullanmamalısınız. Ayrıca, kolyenizi parfüm, saç spreyi veya diğer kozmetik ürünlerinizi uygulamadan önce takmayın. Bu tür kimyasallar, gümüşün yapısına zarar verebilir ve sürtünmeden dolayı kolyenizde çizikler oluşabilir.

5. Parlaklık Verin

Gümüş kolyenizin uzun süre dayanması ve ışıltısını koruması için, zaman zaman parlaklık vermeniz gerekir. Bunu yapmak gümüş silme bezi kullanabilirsiniz. 

Sonuç olarak, gümüş kolyenizi temizleyerek ve doğru şekilde saklayarak, ömrünü mümkün olduğunca uzatabilirsiniz. Bu basit adımları takip ederek, gümüş kolyeniz size uzun süre eşlik edecektir.

Mai sizede şans getirsin❤️

12.04.2023
Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap