×
Ürünler Sepete Eklendi
GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.. GÜMÜŞ ÜRETİCİSİNDEN EN UYGUN FİYATLAR..TÜM ÜRÜNLER 925 AYAR GÜMÜŞTÜR..

Gümüş takılar, altından daha uygun fiyatlı fakat oldukça kaliteli ve anti alerjenik özellikler gösterdiklerinden ve pek çok farklı kaplamaya uyum sağladıklarından hediye için doğru seçeneklerden biri olmaktadır. Gümüş kolye, gümüş küpe, gümüş bileklik gibi pek çok farklı gümüş takılar, özel günlerde sevdiklerinizi mutlu etmek için seçebileceğiniz ürünlerdendir.

Yıldönümü İçin Gümüş Takı Önerileri

Yıldönümleri her sene kapsamında kendine has özellikler içeren günlerdir. Bu anlamda alınacak hediyeler de bununla bağlantılı olarak özel hediyeler olmalıdır. Mai Silver ailemiz üzerinden seçeceğiniz tüm gümüş takılar, siz ve sevdikleriniz için derin anlamlar içeren, aynı zamanda da kaliteli ürünlerdir.
Sevginizi ifade etmek istediğinizde, hayatınızın eşini bulduğunuzda ve onunla sonsuza kadar mutlu bir hayat hayal ettiğinizde yıl dönümünüz için sitemizden seçeceğiniz kalp kolye, sonsuzluk kolye, love kolyeleri ona en anlamlı hediye olacaktır. Bu anlamda bizlerin önerisi kalpli tektaş sonsuzluk kolye, love kolye veya kız erkek tektaş kalp kolye modellerimiz olmaktadır.
Bunların yanında hem kendinizin hem de sevdiğinizin baş harfini taşıyan harf gümüş küpeleri gümüş takılar hediyeleriniz içerisinde tercih edebilirsiniz. Yine harf kolyeler de yıldönümünde verebileceğiniz en güzel hediyelerden biri olacaktır.
Gümüş burç kolyeler ile de burcuna düşkün olan, gününü buna göre yorumlayan sevdiğinizi onurlandırabilirsiniz…
Zarif ve şık bir tarza sahip olan sevgiliniz için yıldönümünde alabileceğiniz gümüş takılar içerisinde zarif bilekliklerimiz de mevcuttur. Şık ve kaliteli taşlar ile tasarımı gerçekleştirdiğimiz bu ürünler, her gün mücevher gibi parlamasına yardımcı olacaktır.
Peki, sevginizi sonsuzluk yüzükleri ile anlatmaya ne dersiniz? Tüm takılarda olduğu gibi gümüş takılarda da yüzükler, sevgiyi anlatmanın en temel yollarından biridir. Sizler de anlamlı yüzük modelleri ile sevdiğiniz kadına unutulmaz bir an yaşatabilirsiniz…

Mai Silver Güvencesiyle Gümüş Takılar

Uzun yıllardır yüksek ayarlı gümüş takılar ile hizmet verdiğimiz bu sektörde Mai Silver olarak sizlere ve sevdiklerinize özel, anlamlı tasarımlar sunmaya devam ediyoruz. Sizler de yıldönümünüz için bizleri tercih ederek sevdiğinize kaliteli, şık ve zarif gümüş takılar alabilir, mutluluğunu bizler ile paylaşabilirsiniz.

27.03.2023
Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap